2021 02 06

Po karjeros vakaro – nepanašus į save: D.Sabonis sužaidė blankiausias sezono rungtynes

Domantas Sabonis sužaidė kol kas prasčiausias sezono rungtynes, o „Indiana Pacers“ (12-11) namuose 113:114 (30:27, 18:30, 27:29, 38:28) krito prieš „New Orleans Pelicans“ (9-12).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Prieš dvi dienas 33 taškų karjeros rungtynes sužaidęs Domantas Sabonis šįkart svaidė pro šalį savo mėgiamus kablius ir metimus iš toliau, iš viso jis pataikė vos 3 dvitaškius iš 12, prametė vienintelį mestą tritaškį ir 2 baudų metimus iš 4.

Lietuvis finišavo su 8 taškais, 6 atkovotais kamuoliais, 5 rezultatyviais perdavimais, 1 bloku, 3 klaidomis ir 2 pražangomis per 29 minutes.

Kai D.Sabonis buvo aikštėje, „Pacers“ pelnė net 25 taškais mažiau nei „Pelicans“. Pagal šį rodiklį aukštaūgis buvo blogiausias komandoje.

Beje, Domantas sėdėjo ant suolo visą ketvirtąjį kėlinį, kai „Pacers“ bandė kabintis į pergalę.

Brandonas Ingramas surinko 30 taškų nugalėtojams, Lonzo Ballas pridėjo 20 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

Trečiajame kėlinyje „Pelicans“ pirmavo 18 taškų, tačiau Indianapolio ekipa atkuto lemiame ketvirtyje ir net išsiveržė į priekį 105:104, likus žaisti 4 minutes.

L.Ballas pataikė net keturis tritaškius ketvirtajame kėlinyje ir išvedė Naujojo Orleano komandą į pergalę, taip pat gynėjas puikiai sužaidė gynyboje svarbiausiu metu.

„Pacers“ ekipai 22 taškus surinko Justinas Holiday, Jeremy Lambas pridėjo 17 taškų.

„Pacers“: J.Holiday 22, J.Lambas 17, D.McDermottas 14, M.Brogdonas 13, M.Turneris 12, G.Bitadzė 10.

„Pelicans“: B.Ingramas 30, L.Ballas 20, Z.Williamsonas 18, S.Adamsas (12 atk. kam.) ir J,Redickas po 12, J.Hartas 11.