2015 11 02

„Raketos“ numuštos Majamyje: tragiška antroji pusė ir prasčiausias sezono startas per 5 metus

Po nugaros traumos gyjantis Donatas Motiejūnas toliau nežaidžia, o „Houston Rockets“ komanda smarkiai buksuoja. „Raketos“ pralaimėjo ir trečiąsias NBA reguliariojo sezono rungtynes. Šį kartą – po tragiškos antrosios rungtynių dalies svečiuose „Miami Heat“ komandai 89:109 (35:30, 28:14, 12:31, 14:34).
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Rockets“ po dviejų kėlinių pirmavo 63:44 ir uodė pirmąją pergalę. Tačiau po pertraukos Hjustono ekipą nunešė fantastiškas „Heat“ žaidimas. Majamio krepšininkai trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinį laimėjo net 65:26.

„Heat” atsitiesė po įspūdingos Udonio Haslemo kalbos. Nors aukštaūgis nežaidė, per ilgąją pertrauką rūbinėje rėžė agresyvią kalbą, pažymėtą ir išspardytais buteliais bei riksmais.

Užvesti „Heat“ žaidėjai antroje mačo dalyje atrodė lyg visai kiti žaidėjai.

„Tai buvo nuostabu. Štai, kaip elgiasi lyderiai. Po tos kalbos net nebebuvo ką labai pridurti“, – susižavėjimo U.Haslemu neslėpė „Heat“ treneris Erikas Spoelstra.

Hassanas Whiteside'as nugalėtojams pelnė 25 taškus ir atkovojo 15 kamuolių, Dwyane'as Wade'as pridėjo 20, Luolas Dengas – 14 taškų.

„Rockets“ gretose Marcusas Thorntonas surinko 21, tragiškai krepšį atakavęs Jamesas Hardenas – 16 (2/5 dvit., 0/10 trit.), Corey Breweris ir Clintas Capela – po 10 taškų.

Hjustono klubas vertėsi be Dwighto Howardo, kuris buvo tausojamas.

Visas trejas rungtynes „Rockets” šį sezoną pralaimėjo 20 taškų skirtumu. Paskutinį kartą „Rockets“ sezoną trimis pralaimėjimais pradėjo 2010 metais.

„Prastai žaidėme visą draugiškų rungtynių ciklą, prastai žaidžiame ir sezono pradžioje, – sakė „Rockets“ treneris Kevinas McHale'as. – Niekas mūsų negaili. Mums reikia rasti savo žaidimą ir nenustoti stengtis“.