2018 11 08

„Raptors“ toliau siautėja NBA – Jonas Valančiūnas pridėjo dvigubą dublį

Pergalingą žygį NBA pratęsė „Toronto Raptors“ (11-1) su Jonu Valančiūnu, iškovojusi jau vienuoliktą pergalę. Kanados klubas 114:105 (29:26, 35:25, 30:27, 20:27) patiesė „Sacramento Kings“ (6-5).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Toronto klubo pergalių kraitis kol kas didžiausias NBA. Tai buvo jau penkta pergalė iš eilės po vienintelio sezono pralaimėjimo Milvokio ekipai.

Jonas Valančiūnas prie pergalės pridėjo eilinį dvigubą dublį.

Nuo suolo kilęs lietuvis per 20 minučių pelnė 11 taškų (4/6 dvitašk., 3/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, padarė dvi klaidas ir tris kartus prasižengė.

J.Valančiūnas bent 10 taškų jau pelnė 10 rungtynių iš eilės, nors žaidė mažiau nei 24 minutes visose iš jų.

„Raptors“ gretose J.Valančiūnas jau sužaidė 452 rungtynes ir pakilo į penktą vietą visų laikų sąraše, aplenkdamas Amirą Johnsoną.

Toronto klube rezultatyviausias buvo po traumos sugrįžęs ir 25 taškus surinkęs Kawhi Leonardas.

„Kings“: W.Cauley-Steinas ir B.Hieldas po 24, D.Foxas 20, M.Bagley 13.

„Raptors“: K.Leonardas 25, P.Siakamas 21, K.Lowry 16, S.Ibaka 14, J.Valančiūnas ir O.Anunoby po 11.