-65% metinei prenumeratai! Išskirtinis pasiūlymas.
2022 03 13

Solidų I.Brazdeikio pasirodymą aptemdė pergalingas varžovo šūvis paskutinę sekundę

Igno Brazdeikio atstovaujamai „Lakeland Magic“ (7-16) NBA G lygos rungtynėse teko nuryti labai karčią pralaimėjimo piliulę – lietuvio atstovaujama komanda 109:112 (24:20, 32:25, 30:32, 23:35) nusileido „Raptors 905“ krepšininkams, kurie pergalę išplėšė tritaškiu paskutinę sekundę.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“ nuotr.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos buvo likusios trys sekundės, o švieslentėje degė lygus rezultatas – 109:109.

Paskutinė ataka priklausė „Toronto Raptors“ dublerių komandai, kuri savo varžovų nepasigailėjo – beveik su sirena pergalingą tritaškį jiems įskraidino Reggie Perry.

„Iggy“ ant parketo iš viso praleido 27 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (3/8 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 metimus blokavo.

Tiesa, lietuvis taip pat pažeidė taisykles 4 kartus bei 3 sykius suklydo.

I.Brazdeikio ekipa G lygos Rytų konferencijoje užima vos 13-tąją poziciją, o „Raptors 905“ žygiuoja pirmi.

„Lakeland Magic“: Jeffas Dowtinas 33 (6/6 dvit., 7/8 trit., 6 rez. perd.), BJ Johnsonas 31 (5/9 trit.), Ignas Brazdeikis 14, Admiralas Schofieldas 13.

„Raptors 905“: Reggie Perry (12 atk. kam.) ir Justinas Champagnie (10 atk. kam.) po 21, Breeinas Tyree 20, Kevonas Harrisas 19, Isaacas Bonga 10.

Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją