2021 11 17

Puikus Ą.Tubelis svariai prisidėjo prie įspūdingos komandos pergalės

Ąžuolo ir Tautvilo Tubelių atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (3-0) komanda iškovojo trečią pergalę NCAA pirmenybėse, prie kurios svariai prisidėjo ir vienas iš lietuvių.
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / „Scanpix“ nuotr.

„Laukinės katės“ namuose 97:45 (44:23, 53:22) pervažiavo Šiaurės Dakotos „Bison“ ekipą.

Ą.Tubelis nugalėtojams per 25 minutes pelnė 15 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo vieną metimą. Lietuvis taip pat suklydo 3 kartus ir sykį prasižengė.

Ąžuolo dvynys brolis Tautvilas per 3 minutes pataikė dvitaškį ir pelnė 2 taškus. T.Tubelis taip pat prametė po tritaškį ir baudos metimą bei kartą suklydo.

Arizonos komanda yra viena iš šešių „Pacific-12“ divizione, iškovojusi tris pergales ir dar nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio.

Antrą kartą iš eilės laimėję didesniu nei 50 taškų skirtumu Arizonos krepšininkai tą padarė pirmą kartą nuo 1920-1921 m. sezono.

„Wildcats“: Christianas Koloko 16, Ąžuolas Tubelis ir Bennedictas Mathurinas (8 atk. kam.) po 15, Kerras Kriisa 12.

„Bison“: Jariusas Cookas 10, Maleeckas Hardenas-Hayesas 8.