TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2023 08 30

Varžovus patiesusios Serbijos ir Sakartvelo rinktinės – kitame etape

Serbijos ir Sakartvelo rinktinės be didesnio vargo susitvarkė su užduotimis paskutinėse grupių etapo rungtynėse.
Tornikė Šengelia
Tornikė Šengelia / nuotr. FIBA

Serbijos rinktinė 115:83 (30:20, 26:19, 27:26, 32:18) nupūtė Pietų Sudaną ir grupių etapą užbaigė be kluptelėjimų.

Pietų Sudanui tai buvo antras pralaimėjimas.

Bogdanas Bogdanovičius pelnė 23 taškus, išdalino 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Kovą dėl kamuolių serbai laimėjo 38:25, atliko net 34 rezultatyvius perdavimus.

Serbai kitame etape susitiks su Dominikos Respublika ir Italija.

Serbija: N.Jovičius 25, B.Bogdanovičius 23 (9 rez. perd., 30 naud. bal.), N.Milutinovas 17 (10 atk. kam.), V.Marinkovičius 10.

Pietų Sudanas: D.J.Kacuolas 21, N.Umotas 17, M.Shayokas 12.

Sakartvelas 70:59 (24:19, 18:4, 17:21, 11:15) nukovė Venesuelą ir taip pat žais antrajame etape, nors patyrė vieną pralaimėjimą Slovėnijai.

Didžiąją dalį darbo kartvelai padarė antrame kėlinyje, kuriame praleido tik 4 taškus, įmetė 18. Per pertrauką komandas skyrė net 19 taškų (42:23), antroje pusėje Venesuelos ekipa deficitą apkarpė.

Vienas iš epizodų buvo vienas kurioziškiausių, užfiksuotų pasaulio čempionate, kai du iš eilės dėjimai, o tuomet dar ir metimas iš po krepšio buvo netikslūs.