2013-04-19 14:49

Kaune 130 tūkstančių litų vertės automobilio vagyste įtariamas moksleivis

Pareigūnai surado Kaune prabangų automobilį pavogusį įtariamąjį. Paaiškėjo, kad vaikinas yra moksleivis. Sulaikytas jaunuolis anksčiau neteistas.
Vogtas automobilis „Toyota Land Cruiser“
Vogtas automobilis „Toyota Land Cruiser“ / Stop kadras iš vaizdo medžiagos

Kauno apskrities VPK atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl naktį iš antradienio į trečiadienį Kaune, Laisvės alėjoje, A.Č.  priklausančio 130 tūkst. litų vertės 2012 m. laidos automobilio „Toyota Land Cruiser“ vagystės. 

Policijos pareigūnai vogtą automobilį rado trečiadienį Kaune, Romainių rajone. Ant pavogto automobilio buvo uždėti kito automobilio valstybiniai numeriai.

Ketvirtadienį Kauno apskrities VPK Nusikaltimų tyrimo valdybos Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai pasaloje, prie pavogto automobilio, sulaikė šio nusikaltimo padarymu įtariamą asmenį. Sulaikytasis anksčiau neteistas moksleivis (gim. 1995 m.) uždarytas į Kauno apskrities VPK areštinę.

Kauno apskrities VPK praneša, kad penktadienį įtariamajam bus pareikštas įtarimas dėl vagystės stambiu mastu bei bus sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės parinkimo.

VIDEO: Surastas Kaune vogtas automobilis
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą