2016-01-04 22:54

Garliavoje sprogus dujų balionui mediniame name vyrui prireikė medikų pagalbos

Pirmadienį Kauno rajone apie 20 val. penkių butų name Garliavoje sprogo dujų balionas, praneša Kauno apskrities priešgaisrinio gelbėjimo valdyba.
Nuo sprogimo apgriuvęs namas Garliavoje
Nuo sprogimo apgriuvęs namas Garliavoje / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pirmadienio vakarą 20.26 val. Vytauto gatvėje, Garliavoje, sprogo dujų balionas mediniame name. Buto šeimininkui prireikė medikų pagalbos.

„Po sprogimo vyrui buvo šokas, jis nebuvo adekvatus, todėl į įvykio vietą ugniagesiai iškvietė medikus“, – 15min komentavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos operatyvaus valdymo skyrius.

Dėl dujų nuotekio ir sprogimo gaisras nekilo. Išdužo dveji langai ir išvirto pertvara, todėl namo sienoje į lauką atsivėrė skylė. Kaimyniniame bute nuo sprogimo nubyrėjo sienų tinkas.

Daugiabutyje gyvena 8 žmonės, todėl po įvykio iš namo ugniagesiai išnešė dar tris dujų balionus saugumo sumetimais.
 
Ugniagesiai komentavo, kad antradienį Kauno rajono savivaldybės specialistai įvertins, ar namo Vytauto gatvėje sąlygos tinkamos gyventi toliau.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą