Vyrui buvo gydomos sveikatos problemos, kurias sukėlė cukrinis diabetas. Kaip paaiškino ligoninės personalas, iš ligoninės senolis pabėgo per ventiliacijos šachtą, kuri buvo patalpoje, skirtoje šiukšlėms. Anot įstaigos, pacientas turi „pabėgėliui charakteringų savybių“ ir jau prieš kelias dienas, niekam nieko nesakęs, buvo pasprukęs iš ligoninės.
Anot ugniagesių, ventiliacijos šachtoje vyras praleido kelias valandas. Ligoninei šeštadienį paskelbus, kad dingo ligonis, jo paieškoje dalyvavo apie 20 pareigūnų. Aptikti vyrą padėjo šunys, kurie suuodė pabėgėlį. Jis perkeltas į kitą ligoninę.
