Jo teigimu, dėl nukritusių nuolaužų buvo apgadinta „elektros tiekimo įranga“.
„Nukentėjusiųjų ir gaisro objekte nėra, įvykio vietoje yra specialiųjų tarnybų darbuotojai“, – platformoje „Telegram“ parašė A.Klyčkovas.
Pranešama, kad miesto gyventojai liko be elektros. Elektros tiekimui atkurti teko panaudoti rezervines linijas.
„Tęsiami remonto darbai, siekiant pašalinti padarinius“, – pažymėjo gubernatorius. Prieš pranešimą apie smūgį į šiluminę elektrinę buvo paskelbtas raketų pavojaus signalas.
Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo du smūgius į Oriolo šiluminę elektrinę, skelbia „Telegram“ kanalas „Astra“. Pagal jo autorių analizę, vienas smūgis teko atviram elektrinės skirstomajam įrenginiui, kuris priima, paskirsto ir perduoda elektros energiją iš elektrinės generatorių į elektros perdavimo linijas.
Oriolo šiluminė elektrinė yra didžiausias elektros energijos ir šilumos šaltinis regione.
Liko be šildymo ir karšto vandens
Trijų iš keturių Oriolo miesto rajonų gyventojai liko be šildymo ir karšto vandens po ukrainiečių dronų atakos. Miesto šiluminė elektrinė pirmą kartą nukentėjo nuo karo su Ukraina pradžios.
Gubernatorius nurodė, kad gyventojams bus apribotas šilumos ir karšto vandens tiekimas dėl pažeidimų magistraliniame vamzdyne.
Jis taip pat paragino nepanikuoti ir pareiškė, kad valdžios institucijos „viską kontroliuoja“. Naktį dėl Ukrainos smūgio Orelio mieste taip pat dingo elektra.
Pasak A.Klyčkovo, iki ryto pavyko sutaisyti elektros tiekimo linijas ir elektra buvo „visiškai atkurta“.
Kliuvo ir Vladimiro sričiai
Ukrainos dronai praėjusią naktį taip pat aptalžė elektros infrastruktūrą netoli Vladimiro miesto. Apie tai informavo Vladimiro srities gubernatorius Aleksandras Avdijevas.
„Šiuo metu visos sistemos veikia įprastu režimu. Specialistai dirba vietoje“, – pranešė jis „Telegram“ platformoje, nepateikdamas informacijos apie pasekmes ir nukentėjusius.
Remiantis „Astra“ duomenimis, buvo smogta elektros pastotei „Vladimirskaja“ – didžiausiam regiono energetikos objektui. Ataka sukėlė didelį gaisrą pastotėje.
Ukrainos dronai smogė ir Jaroslavliui, pranešė Jaroslavlio srities gubernatorius Michailas Evrajevas.
„Nukentėjusiųjų nėra“, – pareiškė regiono vadovas, nepateikdamas jokių kitų detalių.
Pasak vietos gyventojų, sprogimai buvo girdimi netoli vietos naftos perdirbimo gamyklos „Slavneft-Yaroslavnefteorgsintez“. Kitos šios informacijos patvirtinimų nėra.
Rusijos gynybos ministerija pranešė, kad per naktį virš regionų buvo „sulaikyti ir sunaikinti“ 130 Ukrainos bepiločiai orlaiviai. Konkrečiai, 9 – virš Oriolo ir 5 – virš Jaroslavlio sričių. Vladimirsko sritis apžvalgoje neminima.

