2017 09 24

Istorinis susijungimas: R.Federeris ir R.Nadalis žaidė poroje ir iškovojo pergalę

Istorinis legendų susijungimas: R.Federeris ir R.Nadalis žaidė poroje ir iškovojo pergalę Pirmą kartą istorijoje Rogeris Federeris ir Rafaelis Nadalis žaidė poroje, o tokį debiutą pažymėjo pergale „Laver Cup“ turnyre. Kartu sudėjus net 35-ių „Didžiojo kirčio“ turnyrų čempionai 6:4, 1:6, (10:5) nugalėjo amerikiečių Samo Querrey ir Jacko Socko duetą.
Rafaelis Nadalis ir Rogeris Federeris
Rafaelis Nadalis ir Rogeris Federeris / „Scanpix“ nuotr.

R.Federeris ir R.Nadalis „Laver Cup“ turnyre gina Europos teniso rinktinės garbę ir žaidžia su Pasaulio komanda.

Po šveicaro ir ispano pergalės dvejetų mače Europos rinktinė pirmauja 9:3.

„Laver Cup“ turnyras nėra ATP įskaitinis turnyras, tačiau Prahoje vykstantys mačai sutraukė daug aistruolių. R.Federerio ir R.Nadalio mačą poroje stebėjo sausakimša O2 arena.

Aukščiausią pasaulyje reitingą turinčiam dvejetui ne viskas buvo įprasta. Kai kuriuose epizoduose jie vos pasidalino kamuoliuku ir tai sukėlė nemažai juoko patiems žaidėjams.

„Tai buvo nepamirštama abiem mums. Tikrai mėgavausi tuo kas vyksta, – pareiškė Rafa. – Žaisti šalia savęs turint Rogerį yra didelė privilegija. Norėjau, kad taip nutiktų ir šiandien yra ta diena.“

„Mano paskutinis dvejetų mačas buvo taip seniai, kad aš sunkiai prisiminiau kaip reikia žaisti prie tinklo, – juokaudamas kalbėjo R.Federeris. – Šį mačą atsiminsiu visą likusį gyvenimą.“