A lygos starte – veterano blyksnis ir „Kauno Žalgirio“ pergalė

Penktadienio vakarą startavo 2021-ųjų A lygos sezonas. Marijampolėje vykusiose rungtynėse „Kauno Žalgiris“ po veterano vėlyvo įvarčio 1:0 įveikė Gargždų „Bangą“.
Linas Pilibaitis
Linas Pilibaitis / nuotr. Vytauto Kuralavičiaus

Sezoną atidaryti turėjo Vilniaus derbis „Žalgiris“ prieš „Riterius“, bet abiejose komandose užfiksuoti COVID-19 protrūkiai.

Labai gerą progą turėjo Deividas Šešplaukis 32-ąją minutę, tačiau jo smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų virpstą.

Kapitono raištį po keitimo aikštėje pasirodęs Linas Pilibaitis užsirišo 66-ąją minutę ir išsprendė reikalus.

35-rių veteranas 83-ąją minutę po kampinio surado kamuolį baudos aikštelėje ir nukreipė jį į vartus technišku smūgiu.