Anglijos „Premier“ lygoje – ištesėti Jose Mourinho pažadai ir „Arsenal“ nesėkmė

Prieš tryliktąjį Anglijos „Premier“ lygos turą liežuviu it botagu plakęs Londono „Chelsea“ vyriausiasis strategas Jose Mourinho ištesėjo savo pažadus. Jo vadovaujamas sostinės klubas namuose rezultatu 1:0 nugalėjo „Norwich City“ futbolininkus.
Jose Mourinho
Jose Mourinho / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Po praeitą savaitę patirtos nesėkmės prieš „Stoke City“ futbolininkus klubo vadovams ir gerbėjams pergalę žadėjęs J.Mourinho šįkart savo žodžius pateisino. Jo vadovaujama ekipa palaužė šešioliktą vietą turnyrinėje lentelėje užimančius „Norwich City“ futbolininkus.

Alexo Neilo ekipą 64-ą minutę pražudė dviejų ispanų tandemas – po rezultatyvaus Cesco Fabregaso perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Diego Costa. Tai buvo vos antras 27-erių metų ispano įvartis 2015-2016 metų sezone. Edenas Hazardas buvo aktyvus, tačiau eilinį kartą nepasižymėjo nei rezultatyviu perdavimu, nei įvarčiu.

Po šios pergalės „Chelsea“ futbolininkai turnyro lentelėje pakilo viena vieta ir dabar „puikuojasi“ 15-oje vietoje. Keturioliktame „Premier“ lygos ture J.Mourinho vadovaujami futbolininkai susikaus su kol kas gerą formą demonstruojančia Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa.

Ne taip sėkmingai tryliktasis turas susiklostė Londono „Arsenal“ futbolininkams. „Kanonieriai“ sensacingai rezultatu 1:2 nusileido „West Bromwich“ ekipai, kuri turnyrinėje lentelėje užima viso labo 12-ą vietą.

Arseno Wengero auklėtiniai jau 28-ą minutę išsiveržė į priekį, tačiau persvarą išsaugoti sugebėjo vos septynias minutes. 35-ą ir 40-ą minutėmis pelnyti „West Bromwich“ komandos įvarčiai galiausiai paskandino „Arsenal“ viltis.

Po šios nesėkmės „Arsenal“ iš antrosios vietos nukrito į ketvirtąją.

Šeštadienio rezultatai:

„Chelsea“ – „Norwich“ 1:0
64' [1:0] D.Costa

„Everton“ – „Aston Villa“ 4:0
17' [1:0] R.Barkley
28' [2:0] R.Lukaku
42' [3:0] R.Barkley
59' [4:0] R.Lukaku

„Newcastle“ – „Leicester“ 0:3
45' [0:1] J.Vardy
62' [0:2] L.Ulloa
83' [0:3] S.Okazakis

„Southampton“ – „Stoke City“ 0:1
10' [0:1] B.Krkičius

„Swansea“ – „Bournemouth“ 2:2
10' [0:1] J.Kingas
26' [0:2] D.Goslingas
28' [1:2] A.Ayew
39' [2:2] J.Shelvey (11 m)

„West Brom“ – „Arsenal“ 2:1
28' [0:1] O.Giroud
35' [1:1] J.Morrisonas
40' [2:1] M.Arteta (11 m)