Artėja prie titulo: „Bayern“ puolimo mašina pervažiavo Lėverkūzeno ekipą

Daugkartinis Bundeslygos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienio pavakarę žengė dar vieną didelį žingsnį link nugalėtojų trofėjaus. Bavarai 30-ojo turo rungtynėse 4:2 (3:1) nepaliko vilčių aikštės šeimininkams Lėverkūzeno „Bayer“ futbolininkams.
Robertas Lewandowskis, Thomas Mulleris ir Leonas Goretzka
Robertas Lewandowskis, Thomas Mulleris ir Leonas Goretzka / „Scanpix“ nuotr.

„Bayer“ žinojo šių rungtynių svarbą – bent vienas iškovotas taškas ekipai leistų aplenkti vakar suklupusią Menchengladbacho „Borussia“ ir atsidurti ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, kuri garantuoja patekimą į UEFA Čempionų lygą.

Šeimininkai mačą pradėjo tarsi ant sparnų – jau 10-ąją minutę juos į priekį išvedė Lucaso Alario tikslus smūgis.

Visgi šaltu varžovų dušu nuprausti Miuncheno futbolininkai sureagavo kaip tikri čempionai – dar iki pat pirmojo kėlinio pabaigos varžovams atseikėjo tris tikslius smūgius ir užtikrintai pirmavo 3:1.

Įvarčių autoriai – Kingsley Comanas (27 min.), Leonas Goretzka (42 min.) bei Serge'as Gnabry (45 min.).

Tašką šiame mače 65-ąją minutę padėjo ne kas kitas, o rezultatyviausias Bundeslygos futbolininkas Robertas Lewandowskis, pelnęs jubiliejinį 30-ąjį įvartį šalies čempionate.

Likus minutei iki pagrindinio laiko pabaigos simbolinį įvartį komandai, tačiau labai svarbų pačiam asmeniškai pelnė „Bayer“ 17-metis talentas Florianas Wirtzas.

Po 30 turų „Bayern“ (70 tšk.) nuo artimiausių persekiotojų yra atitrūkę per dešimtį taškų. Tiesa, ši persvara šeštadienio vakare gali būti apkirpta iki septynių, kuomet į aikštę žengs Dortmundo „Borussia“ vienuolikė.

„Bayer“ (56 tšk.) liko penktoje pozicijoje.