TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

„Bayern“ nukėlė titulo perdavimą Lėverkuzenui dar bent para

Miuncheno „Bayern“ klubas pasiekė pergalę Vokietijos futbolo „Bundesliga“ pirmenybėse ir bent parai išsaugojo šalies čempionų titulą.

Thomaso Tuchelio auklėtiniai namuose 2:0 nugalėjo „Koln“ vienuolikę.

Įvarčius bavarai mušė po pertraukos – pasižymėjo Raphaelis Guerreiro (65 min.) ir Thomasas Mulleris (90+3 min.).

Pralaimėjimo šiose rungtynėse atveju „Bayern“ būtų atsisveikinęs net su teorinėmis viltimis apginti Vokietijos čempionų titulą. Vis dėlto visi šansai gali žlugti jau sekmadienį, kai savąsias rungtynes žais 13 taškų pranašumą turintis lyderis Lėverkuzeno „Bayer“.

Kitame susitikime Dortmundo „Borussia“ svečiuose 2:1 įveikė Menchengladbacho „Borussia“.

Marcelis Sabitzeris mušė du įvarčius geltonai-juodiems dar 22 ir 28 minutėmis, bet Maximilianas Woberis rezultatą 36-ąją minutę sušvelnino.

Nuo 55-osios minutės Menchengladbacho komanda dar įgavo ir kiekybinį pranašumą, kai iš aikštės už raudoną kortelę buvo pašalintas Karimas Adeyemi, tačiau juo nepasinaudojo ir Dortmundas pasiekė pergalę.

Su 56 taškais Dortmundo „Borussia“ yra penkta lygoje ir bando prasibrauti į ketvirtą bei iškovoti bilietą į kito sezono UEFA Čempionų lygą.