„Bayern“ paliko Dortmundo futbolininkams šansą kovoti dėl titulo

Miuncheno „Bayern“ nepasinaudojo galimybe užsitikrinti Vokietijos čempionų titulą priešpaskutiniame Bundeslygos ture. „Bayern“ išvykos rungtynes su „RB Leipzig“ baigė be įvarčių 0:0.
„Borussia“ futbolininkai
„Borussia“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

„Bayern“ antrojo kėlinio pradžioje pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus, bet šis Leono Goretzkos smūgis įsikišus VAR technologijai nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Taip „Bayern“ paliko šansą Dortmundo „Borussia“ ekipai, kuri namuose, stebint 81 tūkst. žiūrovų, 3:2 palaužė Diuseldorfo „Fortuna“ futbolininkus.

Šeimininkams įvarčius pelnė Christianas Pulisičius (41 min.), Thomas Delaney (53 min.) ir Mario Gotze (92 min.).

„Fortuna“ ekipoje pasižymėjo Oliveris Finkas (47 min.) ir Dawidas Kowanackis (95 min.).

Beje, antrajame kėlilnyje „Fortuna“ nerealizavo baudinio, o nuo 82 minutės žaidė be pašalinto Adamo Bodzeko.

„Borussia“ futbolininkus nuo „Bayern“ skiria du taškai. Paskutiniame ture „Bayern“ namuose žais su Frankfurto „Eintracht“, žaidusia Europos lygos pusfinalyje, „Borussia“ išvykoje susikaus su Monchengldbacho „Borussia“, kuri kovos dėl vietos pirmajame ketverte.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti