Vokietijoje – titulo verti rezultatai: „Bayern“ laimėjo, „Borussia“ klupo

Vokietijos „Bundesliga“ artėja finišo link, o šeštadienio popietę arčiau titulo atsidūrė Miuncheno „Bayern“ klubas, sulaukęs pagrindinių konkurentų dovanėlės.
Dortmundo „Borussia“
Dortmundo „Borussia“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Bayern“ namuose 3:1 nugalėjo „Hannover 96“.

Pirmajame kėlinyje Miuncheno komandai įvarčius pelnė 27-ąją minutę pasižymėjęs Robertas Lewandowskis ir 40-ąją minutę mušęs Leonas Goretzka.

Antrojo kėlinio pradžia buvo įdomi. Jonathas sušvelnino rezultatą nuo 11 metrų žymos 51-ąją minutę, tada 52-ąją minutę pats gavo geltoną kortelę, o dar po trijų minučių buvo išvarytas iš aikštės.

Vienu žaidėju daugiau turėjęs „Bayern“ 84-ąją minutę įtvirtino pergalę tiksliu Francko Ribery smūgiu.

O štai Dortmundo „Borussia“ nesugebėjo įveikti Brėmeno „Werder“ ekipos. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Mačo pradžia blogo „geltoniesiems“ nežadėjo: 6-ąją minutę pasižymėjo Christianas Pulisičius, o 41-ąją minutę skirtumą padvigubino Paco Alcaceras.

Tačiau viskas apvirto aukštyn kojomis: Kevinas Mohwaldas rezultatą sušvelnino 70-ąją minutę, o 75-ąją minutę lygybę grąžino Claudio Pizarro.

„Bayern“ po 32 rungtynių turi 74 taškus, „Borussia“ – 70. Iki čempionato pabaigos komandoms liko sužaisti po ketverias rungtynes.