C.Ronaldo triumfas – įmušė 3 įvarčius ir atvedė Portugaliją į Tautų lygos finalą

Pirmąja UEFA Tautų lygos finalo dalyve istorijoje tapo Portugalijos rinktinė, kuri pusfinalyje 3:1 nugalėjo Šveicarijos futbolininkus. Visus tris įvarčius portugalams pelnė kapitonas Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Porto mieste surengtose rungtynėse į nacionalinę komandą sugrįžo C.Ronaldo, kuris Tautų lygoje žaidė pirmą kartą.

Kapitono debiutas šiame turnyre buvo fantastiškas.

25 minutę būtent C.Ronaldo išvedė į priekį Portugalijos rinktinę. Kevinas Mbabu šalia baudos aikštelės neleistinai stabdė varžovų lyderį ir teisėjas paskyrė baudos smūgį. Jo stojo mušti pats C.Ronaldo, kuris meistriškai perkėlė kamuolį per žaidėjų sienelę ir pataikė į tolimąjį vartų kampą.

57 minutę rezultatą išlygino Ricardo Rodriguezas, kuris realizavo 11 metrų baudinį. Jis buvo paskirtas po VAR peržiūros.

Tačiau tašką šiose rungtynėse padėjo C.Ronaldo, kuris pasižymėjo 88 ir 90 minutę. Abu reidai buvo eilinis puolėjo individualaus meistriškumo įrodymas.

Tai buvo jau 88-asis C.Ronaldo įvartis Portugalijos rinktinėje.

Kitame pusfinalyje ketvirtadienį susitiks Anglijos ir Nyderlandų rinktinės.

Sekmadienį bus žaidžiamas mačas dėl trečiosios vietos ir finalas.

Portugalai, šveicarai, olandai ir anglai užėmė pirmąsias vietas elitinio A diviziono grupėse, kuriose varžėsi po tris ekipas.

Nugalėtojams atiteks 10,5 mln. eurų piniginis prizas. Finale pralaimėsianti komanda gaus 9 mln. eurų.

Tautų lygos turnyro keturių divizionų nugalėtojai gaus vietas „Euro 2020“ turnyre, jei to šioms komandoms nepavyks padaryti per įprastas atrankos varžybas.