2017 11 22 /2017 11 23

Čempionų lyga: „Man Utd“ krito Bazelyje, „Barca“ iškovojo kelialapį, PSG mušė septyniskart

Trečiadienį šešeriomis rungtynėmis baigėsi UEFA Čempionų lygos grupių etapo penktasis turas. Po jo vietą atkrintamosiose užsitikrino „Barcelona“ ekipa, nors iš Italijos sugrįžo tik su lygiosiomis.
Neymaras
Neymaras / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ji prisijungė prie vietas tarp šešiolikos stipriausių žemyno ekipų jau turėjusių „Paris Saint Germain“, Miuncheno „Bayern“, Londono „Chelsea“, „Manchester City“, Stambulo „Bešiktaš“, Londono „Tottenham Hotspur“ bei Madrido „Real“ ekipų.

Paskutiniame ture paaiškės aštuoni paskutiniai nežinomieji.

A grupėje „Manchester United“ kiek netikėtai 0:1 svečiuose pralaimėjo „Basel“ vienuolikei. Šveicarams pergalę 88-ąją minutę išplėšė Michaelas Langas.

Lygiosios šiame mače Jose Mourinho vyrams būtų garantavę vietą aštuntfinalyje. Dabar formalumus teks tvarkyti paskutiniame mače namuose su Maskvos CSKA.

Prieš paskutinį turą „Man Utd“ turi 12 taškų, o „Basel“ ir CSKA – po 9. Rusai keliaus į Mančesterį, o šveicarų laukia viešnagė Portugalijoje ir susitikimas su visus mačus pralaimėjusia Lisabonos „Benfica“.

B grupėje vietas aštuntfinalyje jau turėję PSG ir „Bayern“ klubai laimėjo dar po kartą.

Paryžiaus žvaigždynas pirmąją minutę praleido įvartį žaisdamas su Glazgo „Celtic“, bet vėliau prapliupo įvarčiais ir nugalėjo 7:1.

Miuncheno ekipa gana sunkiai tik antrajame kėlinyje svečiuose 2:1 palaužė visus mačus pralaimėjusį, bet pirmą įvartį pagaliau įmušusį Briuselio „Anderlecht“.

Maža to, vokiečiai šiame mače neteko traumas patyrusių Arjeno Robbeno ir Thiago Alcantaros.

Svarbią pergalę iškovojo ir viltis prasibrauti toliau išsaugojo Madrido „Atletico“ klubas. Namuose ispanai 2:0 palaužė „Roma“ vienuolikę, o įvarčius šeimininkams įmušė Antoine'as Griezmannas ir Kevinas Gameiro.

Šioje grupėje pirmaujantis „Chelsea“ jau yra užsitikrinęs kelialapį, antroje vietoje žengianti „Roma“ turi 8 taškus, o „Atletico“ – 6.

Paskutiniame ture „Atletico“ keliaus į Londoną, o „Roma“ priims grupės autsaiderį Agdamo „Qarabag“.

D grupėje intriguojantis mačas tarp Turino „Juventus“ ir „Barcelona“ baigėsi be įvarčių.

Katalonų gretose Lionelis Messi žaidė tik nuo 56-osios minutės.

Šio taško „Barcelona“ ekipai užteko, kad žengtų į kitą etapą, o štai „Juventus“ dėl kelialapio dar teks paplušėti.

Antrame grupės mače Lisabonos „Sporting“ 3:1 namuose supliekė Pirėjo „Olympiakos“.

Prieš paskutinį turą „Juventus“ turi 8 taškus, o „Sporting“ – 7. Italijos klubo laukia kelionė į Graikiją, o „Sporting“ – į Barseloną.

A grupė

„Basel“ – „Manchester United“ 1:0
89' [1:0] Michaelas Langas

„Paris Saint Germain“ – Glazgo „Celtic“ 7:1
1' [0:1] Moussa Dembélé
9' [1:1] Neymaras
22' [2:1] Neymaras
28 [3:1] Edinsonas Cavani
35' [4:1] Kylianas Mbappe
75' [5:1] Marco Verratti
79' [6:1] Edinsonas Cavani
81' [7:1] Dani Alvesas

Briuselio „Anderlecht“ – Miuncheno „Bayern“ 1:2
51' [0:1] Robertas Lewandowskis
73' [1:1] Sofiane Hanni
77' [1:2] Corentinas Tolisso

Madrido „Atletico“ – „Roma“ 2:0
69' [1:0] Antoine'as Griezmannas
85' [2:0] Kevinas Gameiro
83' Bruno Peresas („Roma“) pašalintas iš aikštės

Lisabonos „Sporting“ – Pirėjo „Olympiakos“ 3:1
40' [1:0] Basas Dostas
43' [2:0] Bruno Cesaras
66' [3:0] Basas Dostas
86' [3:1] Vadisas Odjidja-Ofoe