Čempionų lyga: L.Suarezo magija Barselonoje ir įvarčių fontanas Liverpulyje

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą spindėjo Luiso Suarezo žvaigždė. „Barcelona“ ekipos puolėjo įvarčiai nukalė itin sunkią katalonų pergalę prieš Milano „Inter“, o nemažai vargo prieš Zalcburgo „Red Bull“ namuose kiek netikėtai turėjo „Liverpool“.
Luisas Suarezas
Luisas Suarezas / „Scanpix“ nuotr.

F grupė

„Barcelona“ – Milano „Inter“ 2:1

Svečiai iš Milano puikiai pradėjo rungtynes Katalonijoje – jau 3-ąją minutę prieš vartininką iššokęs Lautaro Martinezas pasiuntė kamuolį į tinklą. Nors jam dar bandė trukdyti gynėjas, argentinietis griūdamas smūgiavo nepriekaištingai.

„Inter“ žaidė itin drąsiai ir, nepaisant varžovų spaudimo, nesiųsdavo kamuolių bet kur ir sugebėjo kokybiškai išbėgti į pavojingas atakas. Tiesa, iki pertraukos daugiau nei vienai komandai pasižymėti nepavyko.

58-ąją minutę sužibo Luiso Suarezo žvaigždė. Urugvajietis paleido tiesiog neatremiamą šūvį nestabdęs kamuolio ir išlygino rezultatą.

Bet tai nebuvo viskas, ką varžovams šį vakarą paruošė L.Suarezas – jis 84-ąją minutę mušė dar kartą ir išplėšė pergalę „Camp Nou“ šeimininkams.

„Liverpool“ – Zalcburgo „Red Bull“ 4:3

„Raudonieji“ namuose rungtynes pradėjo audringai. Sadio Mane išvedė šeimininkus į priekį 9-ąją minutę, 25-ąją minutę skirtumą padvigubino Andrew Robertsonas, o trečią kamuolį į svečių vartus 36-ąją minutę pasiuntė Mohamedas Salah.

Dar prieš pertrauką atsilikimą sumažinti sugebėjo Hee-Chan Hwangas.

Po pertraukos rungtynėse grįžo maksimali intriga, kai Takumi Minamino (56 min.) ir Erlingas Brautas Haalandas (60 min.) pelnė po įvartį bei išlygino rezultatą.

Vis tik M.Salah tiksliai smūgiavo 69-ąją minutę ir rezultatas tapo 4:3 „Liverpool“ naudai.

„Valencia“ – Amsterdamo „Ajax“ 0:3

„Ajax“ žygį į pergalę pradėjo neįtikėtinai tikslus Hakimo Ziyecho smūgis 8-ąją minutę.

Danielis Parejo 25-ąją minutę nerealizavo 11 metrų baudinio, o štai Quincy Promesas 34-ąją minutę padvigubino skirtumą.

Tašką rungtynėse 67-ąją minutę padėjo Donny van de Beekas.