Dramą pralaimėję futbolininkai: „Akivaizdu, kad vieno įvarčio mums neužtenka“

Lietuvos rinktinės futbolininkai po pralaimėjimo UEFA Tautų lygos rungtynėse su Rumunija sunkiai rinko žodžius. Mūsiškiai 90 minutę išlygino rezultatą – 1:1, tačiau jau 4 teisėjo pridėto laiko minutę rumunai pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir šventė pergalę 2:1.
Fiodoras Černychas
Fiodoras Černychas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Sunku surasti žodžių, nes labai apmaudu praleisti įvartį paskutinėmis sekundėmis. Norėjome bent jau lygiųjų, manau, jų nusipelnėme. Dievulis nepagailėjo mūsų ir eilinį kartą mes pralaimėjome, – sakė vienintelį įvartį Lietuvos rinktinėje pelnęs A.Žulpa.

Išsamus A.Žulpos komentaras:

„Kaip matome, rinktinei neužtenka vieno įvarčio, reikia pelnyti du“, – nelinksmai po rungtynių juokavo vartininkas Ernestas Šetkus. – Paskutinėje atakoje leidome priimti kamuolį baudos aikštelėje, trys gynėjai pračiuožė. Kaltų ieškoti nereikia, visi kažkur suklydome, gal, tiesiog, sėkmė nusisuko.“

Išsamus E.Šetkaus komentaras:

„Manau, mes jiems nenusileidome, antrame kėlinyje laikėme daugiau kamuolį, žaidėme geriau. Patys pelnėme įvartį“, – sakė po dvejų metų į rinktinę sugrįžęs Deimantas Petravičius.