FA taurė: „Liverpool“ pergalę atnešė 18-mečio smūgis, „Tottenham“ teks pasistengti labiau

Sekmadienį toliau žaidžiami Anglijos FA taurės trečiojo etapo susitikimai. Viename iš jų rungtyniavo ir „Premier“ lygoje pirmaujantis „Liverpool“ klubas, namuose priėmęs to paties miesto „Everton“ klubą.
Curtisas Jonesas
Curtisas Jonesas / „Scanpix“ nuotr.

Pergalę po vienintelio 18-mečio Curtiso Joneso įvarčio 71-ąją minutę iškovojo „raudonieji“, žengę į kitą etapą.

„Liverpool“ šiame susitikime vertėsi be būrio pagrindinės sudėties žaidėjų, o tarp į aikštę išbėgusių futbolininkų buvo klubo naujokas Takumi Minamino.

Kitame susitikime pergalės iškovoti nepavyko Londono „Tottenham Hotspur“ – Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje 1:1 sužaidė su „Middlesbrough“.

Antrame pagal pajėgumą šalies „Championship“ divizione žaidžianti ekipa net pirmavo po 50-ąją minutę pelnyto Ashley Fletcherio įvarčio, bet 61-ąją minutę pasižymėjęs Lucasas Moura rezultatą išlygino.

Lygiosios reiškia, jog komandoms teks žaisti atsakomąsias rungtynes Londone.

Kitai Londono komandai trečiojo etapo kovos susiklostė sėkmingiau – „Chelsea“ namuose 2:0 nugalėjo „Nottingham“ ekipą.

Jau 6-ąją minutę „mėlynuosius“ į priekį išvedė Callumas Hudsonas-Odoi'us, o 33-ąją minutę skirtumą padvigubino Rossas Barkley.