Gera diena Liverpuliui: „Everton“ palaužė „Chelsea“ ekipą, „Liverpool“ laimėjo pietvakarių Londone

Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo abu Liverpulio klubai. Į titulą besikėsinantis „Liverpool“ išvykoje 2:1 palaužė „Fulham“ ir grįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.
Jameas Milneris švenčia įvartį
Jameas Milneris švenčia įvartį / „Scanpix“ nuotr.

Sadio Mane išvedė svečius į priekį 26-ą minutę, bet Ryanas Babelis 74-ą minutę rezultatą išlygino.

Tris taškus „Liverpool“ klubui atnešė baudinys, kurį 81-ą minutę realizavo Jamesas Milneris.

„Liverpool“ įsirašė 76-ą tašką ir aplenkė rungtynėmis mažiau sužaidusį „Manchester City“ klubą.

Kitose rungtynėse skaudžią nesėkmę patyrė dėl vietos ketverte kovojanti Londono „Chelsea“, 0:2 nusileidusi Liverpulio „Everton“ ekipai.

Įvarčius pelnė Richarlisonas (49 min.) ir Gylfi Sigurdssonas (72 min.).

Dabar 57 taškus turinti „Chelsea“ tašku atsilieka nuo 5-oje pozicijoje esančio „Manchester United“.

Tai jau trečios rungtynės iš eilės, kuriose „Chelsea“ nesugebėjo pramušti „Everton“ gynybos.

Tuo pačiu tai trečios iš eilės „Chelsea“ nelaimėtos rungtynės prieš „Everton“, mat prieš du mačai baigėsi nulinėmis lygiosiomis.