Ilgai netruko: Deivydas Matulevičius įmušė pirmąjį įvartį Škotijoje

Edinburgo „Hibernian“ klubas su dviem lietuviais pasiekė triuškinančią pergalę 5:0 ( 2:0) Škotijos lygos taurės aštuntfinalyje prieš „Ayr United“ klubą. Deivydas Matulevičius pasižymėjo savo pirmuoju įvarčiu klube.
Deivydas Matulevičius
Deivydas Matulevičius / „Scanpix“ nuotr.

Deivydas Matulevičius ir Vykintas Slivka rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio.

V.Slivka į aikštę po keitimo žengė 62-ąją minutę „Hibernian“ pirmaujant 3:0. Vos po kelių minučių krito ir ketvirtasis mačo įvartis, o pats lietuvis 71-ąją minutę buvo per kelis centimetrus nuo pirmojo įvarčio naujajame klube.

75 min. aikštėje po keitimo pasirodė ir D.Matulevičius ir jau 84-ąją minutę įmušė savo pirmąjį įvartį Škotijos ekipoje.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė geriausiu mačo žaidėju pripažintas A.Stokesas (20, 59 min.), po kartą pasižymėjo S.Murray'us (31 min.) ir E.Ambrose (68 min.).

„Hibernian“ klubo Škotijos taurės ketvirtfinalyje lauks „St Johnstone“ ekipa, kurią šį sezoną iš kovos Europos lygoje pašalino „Trakai“.