Italijoje – istorinis G.Buffono vakaras, Vokietijoje – „Bayern“ išsigelbėjimas

Italijos „Serie A“ rungtynėse Turino „Juventus“ 2:1 palaužė „Sampdoria“ klubą, o į istoriją savo pavardę įsirašė legendinis vartininkas Gianluigi Buffonas.
Gianluigi Buffonas ir Cristiano Ronaldo
Gianluigi Buffonas ir Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

41-rių G.Buffonas sužaidė 647-ąsias rungtynes Italijos čempionate ir pagal šį rodiklį susilygino su Paolo Maldini.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Paulo Dybala (19 min.) ir Cristiano Ronaldo (45 min.).

Capari 35-ąją minutę mušė įvartį pralaimėjusiems, o per pridėtą laiką dar buvo išvarytas iš aikštės už antrą geltoną kortelę.

Kitose rungtynėse „Brescia“ 0:2 krito prieš „Sassuolo“.

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse stebuklingai išsigelbėjo Miuncheno „Bayern“ klubas, 3:1 nugalėjęs „Freiburg“ vienuolikę.

Robertas Lewandowskis 19-ąją minutę išvedė bavarus į priekį, o rezultatą 59-ąją minutę išlygino Vincenzo Grifo.

Atrodė, kad rungtynės taip ir baigsis, bet Joshua Zirkzee ir Serge'as Gnabry sugebėjo mušti po įvartį jau per pridėtą laiką ir išplėšė pergalę „Bayern“ ekipai.