Karštas pirmasis sezono „El Clasico“: Barselonoje stipresnė komanda nepaaiškėjo

Katalonijos sostinėje trečiadienio vakarą įvyko futbolo mūšis, kuris visuomet prikausto milijonus žiūrovų prie televizoriaus ekranų, – „Barcelona“ priėmė Madrido „Real“. Po įtemptos ir karštos kovos nugalėtojai nepaaiškėjo – rungtynės baigėsi be įvarčių – 0:0.
„Barcelona“ – Madrido „Real“
„Barcelona“ – Madrido „Real“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai – pirmas „El Clasico“ šį sezoną. Akistata turėjo įvykti jau prieš septynias savaites, bet dėl neramumų Barselonoje buvo nukelta. Tiesa, situacija Katalonijoje vis dar nėra rami ir dabar.

Tai buvo 276 kartas per daugiau nei šimtą metų, kai susitiko amžini priešai. „Real“ šventė 99 pergales, „Barca“ – 115. Tai buvo 62-sios lygiosios.

Vienintelį įvartį šiame mače antrajame kėlinyje mušė Garethas Bale'as, bet teisėjas užfiksavo nuošalę, ir rezultatas nepakito.

Rungtynėse neapsieita ir be politinio prieskonio – Barselonos gyventojai reikalavo Ispanijos valdžios dialogo nepriklausomybės klausimu.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Camp Nou“ stadionas prieš „El Clasico“

Per mačą netrūko aistrų ir grubaus žaidimo. Tiesa, rimtesnių incidentų buvo išvengta.

„La Liga“ turnyro lentelėje „Barca“ ir „Real“ turi po 36 taškus ir dalijasi 1–2 vietas.

Rungtynių eiga. „Barcelona“ – Madrido „Real“ 0:0

Antras kėlinys. „Barcelona“ – „Real“

90+5 min. Rungtynės baigėsi. Užfiksuotos nulinės lygiosios.

72 min. Įvartis, kuris nebus įskaitytas! G.Bale'as pasiuntė kamuolį į vartus, bet prieš tai teisėjas kėlė vėliavėlę ir užfiksavo nuošalę.

45 min. Prasidėjo antrasis kėlinys.

Pirmas kėlinys. „Barcelona“ – „Real“ 0:0

41 min. J.Alba sulaukė idealaus perdavimo, tačiau vienu lietimu nesugebėjo pataikyti iš labai arti. Praleista auksinė proga pasižymėti.

31 min. S.Ramosas! Kamuolys skriejo į vartus, bet gynėjas griūdamas numušė jį šalin.

26 min. Svečiai iš Madrido kol kas atrodo daug geriau. Dar vienas pavojingas jų smūgis į vartus.

20 min. Štai ir žaibai. R.Varane gavo į veidą ir šoko aiškintis santykių. Laimei, didesnio konflikto išvengta.

17 min. Kokią progą turėjo „Real“! Kamuolį aikštės šeimininkai numušė nuo vartų linijos.

10 min. K.Benzema šovė į vartus, bet kamuolį ne itin sunkiai pagavo vartininkas.

1 min. Rungtynės prasidėjo!