Italijoje viršūnėje toliau laikosi „Napoli“, svarbią pergalę pasiekė „AC Milan“

Italijos „Serie A“ pirmenybėse sekmadienį sužaisti šeši susitikimai. Po jų čempionato lyderiu išlieka „Napoli“ klubas.
„Napoli“ futbolininkai
„Napoli“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Luciano Spalletti auklėtiniai svečiuose 2:1 įveikė Florencijos „Fiorentina“.

„Serie A“ lyderiai atsiliko po 28-ą minutę pelnyto Lucaso Martinezo Quartos įvarčio, bet į tai Neapolio klubas atsakė Hirvingo Lozano (38 min.) ir Amiro Rrahmani (50 min.) tiksliais kirčiais.

„Napoli“ kol kas žygiuoja nepriekaištingai – per septynis turus pasiektos septynios pergalės ir surinktas 21 taškas.

Neapoliečiai dviem taškais lenkia jiems įkandin sekantį „AC Milan“.

Madų sostinės komanda svečiuose pasiekė svarbią pergalę prieš kitą Čempionų lygos komandą Bergamo „Atalanta“ – 3:2.

Davide'as Calabria šokiravo šeimininkus pelnydamas įvartį jau pirmąją minutę. Skirtumą 42-ą minutę padvigubino Sandro Tonali, o trečią įvartį 78-ą minutę įmušė Rafaelis Leao.

Vis dėlto „Atalanta“ dar sugebėjo priversti varžovus paprakaituoti. Duvanas Zapata 86-ąją minutę realizavo 11 m baudinį, o skirtumą iki vieno įvarčio jau per pridėtą laiką sušvelnino Mario Pašaličius. Visgi laiko Bergamo ekipai nebeužteko.

Pergalingai septintą turą pažymėjo ir „AS Roma“. Jose Mourinho auklėtiniai namuose 2:0 įveikė „Empoli“.

Įvarčius „romėnams“ pelnė Lorenzo Pellegrini (42 min.) ir Henrikas Mkhitaryanas (48 min.).

Romos klubui ši pergalė leido pakilti į ketvirtą vietą.