TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Karštas A lygos mūšis: dvi raudonos kortelės ir triuškinanti „Riterių“ pergalė

Vilniaus „Riteriai“ su trenksmu nutraukė trijų ir eilės nelaimėtų rungtynių seriją. Aurelijaus Skarbaliaus auklėtiniai išvykoje 3:0 sutriuškino sezono išsišokėliais vadinamus Kauno „Stumbro“ futbolininkus.
A lygos futbolo rungtynės: „Riteriai“ – Klaipėdos „Atlantas“
A lygos futbolo rungtynės: „Riteriai“ – Klaipėdos „Atlantas“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pirmąjį vilniečių įvertį pelnė Ričardas Šveikauskas, kuris 40-ąją minutę po kampinio nukreipė kamuolį į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos neteko žaidėjų. „Riterių“ vartininkas Tomas Švedkauskas gavo raudoną kortelę už paskutinės vilties pražangą, o jau už 5 minučių iš aikštės išvarytas buvo Matheusas Bissi.

„Riteriams“ antrąjį įvartį 73-ąją minutę mušė Teremas Moffi. Tai – jau penktasis jo tikslus smūgis šiame sezone.

Tašką padėjo 85-ąją minutę pasižymėjęs Donatas Kazlauskas.

„Riteriai“ su 12 taškų žengia penktoje turnyro lentelės vietoje, „Stumbras“ turi 14 taškų ir rikiuojasi pozicija aukščiau.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti