-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Katalonų fiasko: Bilbao klubas eliminavo „Barcelona“ iš Karaliaus taurės turnyro

Paskui savo amžiną konkurentą Madrido „Real“ iš Ispanijos Karaliaus taurės turnyro pasitraukė ir „Barcelona“. Paskutinę akimirką įvartį praleidę katalonai ketvirtfinalyje nusileido Bilbao „Athletic“ klubui 0:1.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

Pergalingą įvartį baskų klubui trečiąją antrojo kėlinio pridėto laiko minutę galva pelnė Inaki Williamsas.

„Barca“ šiose rungtynėse kamuolį kontroliavo net 68 proc. laiko ir turėjo bent kelias progas pasižymėti, bet „Athletic“ juos įvėlė į klampų ir emocijomis paremtą žaidimą.

Katalonai užsidirbo net septynias geltonas korteles, o galiausiai buvo priversti antrus metus iš eilės baigti kelionę link trofėjaus itin skaudžiu būdu – pernai „Barca“ finale 1:2 nusileido „Valencia“ futbolininkams.

Bilbao klubas, kuris Karaliaus taurę yra laimėjęs net 24 kartus, bet paskutinį kartą tai padarė 1983-1984 m. sezone, pastarąjį sykį pusfinalyje žaidė prieš penkerius metus.

Kitame etape baskų varžovu bus „Mirandes“, „Granada“ arba San Sebastijano „Real Sociedad“ klubas. Pastarasis ketvirtadienio vakarą eliminavo kitą turnyro favoritą Madrido „Real“, nugalėjęs jį 4:3.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?