Konkurentų stiliumi: stipriai finišavęs „Bayern“ išlaiko saugų atstumą

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai šeštadienį pasekė savo artimiausių varžovų – Dortmundo „Borussia“ – pėdomis. Bavarai taip pat įmušė vėlyvą pergalę išplėšusį įvartį bei rezultatu 2:1 (1:1) palaužė Menchengladbacho „Borussia“.
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“ / „Scanpix“ nuotr.

30-asis Vokietijos čempionato titulas Hanso-Dieterio Flicko auklėtiniams šiuo metu – ranka pasiekiamas.

Antradienį daugkartinių šalies čempionų laukia išvyka į Brėmeną, o pergalė ten palaidotų net ir teorines Dortmundo klubo viltis laimėti Bundeslygą.

Dvikovoje prieš „Borussia“ bavarai pirmieji praleido įvartį, tačiau po kelių akimirkų galėjo lengviau atsikvėpti – tikslus Jonaso Hoffmano smūgis buvo neįskaitytas po VAR peržiūros.

Šeimininkus į priekį 26-ąją minutę išvedė 19-metis Nyderlandų talentas Joshua Zirkzee, tačiau ekipos į pertrauką po pirmojo kėlinio išėjo rezultatui esant lygiam – 37-ąją minutę kamuolį į savus vartus nukreipė Benjaminas Pavardas.

„Bayern“ herojumi tapo Leonas Goretzka, kuris likus keturioms minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos varžovams sudavė lemiamą smūgį.

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrusi „Borussia“ jau sekmadienį gali prarasti ketvirtąją poziciją, garantuojančią vietą kitų metų UEFA Čempionų lygoje – į šią vietą taikosi Lėverkūzeno „Bayer“.