„Premier“ lyga: lyderių mačą sustabdžiusi drama tribūnoje ir „Liverpool“ triumfas derbyje

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienio vakarą sužaisti 14-ojo turo susitikimai. Visi trys pirmaujantys klubai šventė pergales.

Pirmaujantis Londono „Chelsea“ turėjo kaip reikiant pavargti, tačiau sugebėjo 2:1 įveikti kitą sostinės komandą „Watford“.

Sužaidus 13 minučių mačas buvo sustabdytas, nes vienam žiūrovui prireikė medikų pagalbos.

Pranešta, kad vienas rungtynes stebėjęs vyras patyrė širdies smūgį. Jį gaivinti greitosios pagalbos personalui padėjo abiejų ekipų medikai. Stabilizavus žiūrovo būklę, jis buvo nugabentas į ligoninę.

Maždaug po pusvalandžio dvikova buvo pratęsta ir Masonas Mountas 29-ąją minutę išvedė „mėlynuosius“ į priekį.

Claudio Ranieri vyrai 43-ąją minutę sugebėjo atsitiesti, kai pasižymėjo nigerietis Emmanuelis Dennisas, bet po pertraukos Hakimas Ziyechas vis tiek gražino persvarą Thomaso Tuchelio komandai.

Tašku mažiau turintis čempionas „Manchester City“ tokiu pačiu rezultatu svečiuose pranoko Birmingemo „Aston Villa“ ekipą, kurią neseniai pradėjo treniruoti buvusi „Liverpool“ legenda Stevenas Gerrardas.

Tai buvo ketvirtoji iš eilės Pepo Guardiolos vyrų pergalė. Svečių gretose pasižymėjo Rubenas Diasas ir Bernardo Silva, o antrojo kėlinio pradžioje įmušęs Ollie Watkinsas buvo atgaivinęs šeimininkų viltis..

Trečioje pozicijoje esantis „Liverpool“ 4:1 svečiuose laimėjo principinį Mersisaido derbį prieš kitą miesto komandą „Everton“.

Du įvarčių nugalėtojams pelnė Mohamedas Salahas, kartą pasižymėjo Diogo Jota, o patį pirmą gražiu smūgiu įmušė Jordanas Hendersonas.

Pirmo kėlinio viduryje Demarai Gray buvo rezultatą sušvelninęs (1:2).

Kiti trečiadienio rezultatai:

„Southampton“ – „Leicester City“ 2:2;

„West Ham United“ – „Brighton“ 1:1;

„Wolverhampton Wanderers“ – „Burnley“ 0:0.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius