Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

2018 03 31 /18:58

M.Salah išplėšė pergalę „Liverpool“ ekipai, laimėjo ir abu Mančesterio klubai

Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje išplėšė „Liverpool“ klubas. Jurgeno Kloppo auklėtiniai pirmieji praleido įvartį, bet galiausiai įveikė „Crystal Palace“ ekipą 2:1.
 Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Scanpix“ nuotr.

Luka Milivojevičius 13-ą minutę realizavo baudinį, tačiau žaidimo iniciatyva priklauso svečiams, kurie antrajame kėlinyje kamuolio kontrolės persvarą pavertė dviem Sadio Mane (49 min.) ir Mohamedo Salah (84 min.) įvačiais.

„Liverpool“ kamuolį kontroliavo 69 proc. laiko ir atliko 16 smūgių („Crystal Palace“ – 6).

Pergalę pasiekė ir „Manchester United“ klubas, taip neužleidęs „Liverpool“ ekipai antrosios pozicijos.

„Manchester United“ namuose 2:0 nugalėjo „Swansea City“. Įvarčius pelnė Romelu Lukaku (5 min.) ir Alexis Sanchezas (20 min.).

Jose Mourinho kariauna su 68 taškais lieka antroje vietoje, „Liverpool“ turi 66 ir žengia trečias.

Lygos lyderis „Manchester City“ klubas išvykoje 3:1 palaužė Liverpulio „Everton“.

„City“ visus formalumus sutvarkė pirmajame kėlinyje, kai įvarčius sumušė Leroy'us Sane (4 min.), Gabrielis Jesusas (12 min.) ir Raheemas Sterlingas (37 min.).

Yannickas Bolasie 63-ią min. pelnė paguos įvartį.

Pepo Guardiolos auklėtiniai pirmauja lygoje su 84 taškais.