Nelaimė Rumunijoje: rungtynių metu širdies smūgį patyrė L.Klimavičiaus ekipos treneris

Rumunijos futbolo pasaulį sukrėtė nelaimė. Šalies čempionato rungtynės tarp Bukarešto „Dinamo“ ir „Craiova“ vos nesibaigė tragedija. Dvikovos metu ant atsarginių suolo sukniubo „Dinamo“ vyriausiasis treneris Eugenas Neagoe.
Nelaimė Rumunijoje
Nelaimė Rumunijoje / Stopkadras

Nelaimė įvyko nuo dvikovos pradžios praėjus 20 min.

Treneris iš karto nugabentas į netoliese stovėjusį greitosios pagalbos automobilį, o vėliau – ir į ligoninę.

Nustatyta, kad strategą ištiko širdies smūgis.

Rumunijos žiniasklaida skelbia, kad ši nelaimė galėjo būti padarinys to, ką strategui teko išgyventi pastaruoju metu. „Dinamo“ sirgaliai 51-erių strategą dėl prastų rezultatų ragino trauktis, didelį spaudimą specialistas patyrė ir iš komandos savininkų.

Rungtynės po keliolikos minučių pertraukos buvo pratęstos, o „Dinamo“ pralaimėjo 0:2.

Beje, Bukarešto ekipai atstovauja ir Lietuvos rinktinės gynėjas Linas Klimavičius. Jis aikštėje praleido visas 90 minučių.

Per pirmus du turus „Dinamo“ pralaimėjo abu mačus (įvarčių santykis 0:7) ir velkasi keturiolikos komandų turnyro lentelės dugne.