Nesustabdomi: J.Guardiolos auklėtiniai sutriuškino ir „Spurs“

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį buvo žaidžiami septyni 18-ojo turo susitikimai. Dar per vieną žingsnį prie čempiono titulo priartėjo „Manchester City“ klubas, namuose 4:1 palaužęs nemažai vilčių turėjusį Londono „Tottenham Hotspur“.
„Manchester City“ futbolininkai
„Manchester City“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

14-ąją minutę pirmą įvartį įmušė Ilkay'us Gundoganas, o 72-ąją Kevinas De Bruyne persvarą padvigubino, o 81 ir 90 minutėmis Raheemas Sterlingas padėjo tašką.

Svečiams paguodos įvartį trečią pridėto laiko minutę pelnė Christianas Eriksenas.

Šeimininkai galėjo švęsti ir pergalę nepadoria persvara, bet 75-ąją minutę Gabrielis Jesusas nerealizavo 11 m baudinio.

Po šios pergalės „miestiečių“ persvara prieš artimiausius persekiotojus padidėjo iki 14 taškų.

Tiesa, antroje vietoje žengiantis „Man Utd“ turės progą sumažinti deficitą vėl iki 11, kai sekmadienį šio turo rungtynes sužais su „West Bromwich Albion“.

Trečią poziciją užimantis ir taip pat nuo „Man City“ 14 taškų atsiliekantis Londono „Chelsea“ namuose 1:0 palaužė „Southampton“.

Per pirmojo kėlinio pridėtą laiką pasižymėjo Marcosas Alonso.

Kitas Londono klubas „Arsenal“ tokiu pačiu rezultatu palaužė „Newcastle United“.

Pergalę „kanonieriams“ užtikrino Mesuto Ozilo įvartis 23-ąją minutę.