Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.

„Osasuna“ vartininkas per 2 minutes atrėmė du 11 metrų baudinius

Ispanijos futbolo pirmenybėse Madrido „Atletcio“ užtikrintai 3:0 įveikė Pamplonos „Osasuna“ vienuolikę, tačiau šlovės spinduliuose pasimaudė ir pralaimėjusios komandos vartininkas.
Salvatore Sirigu
Salvatore Sirigu / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynėms baigiantis Salvatore Sirigu kiek daugiau nei per pusantros minutės atrėmė du 11 metrų baudinius.

89 minutę baudinys į „Osasuna“ vartus buvo paskirtas už pražangą, tačiau Yannicko Carrassco smūgį S.Sirigu atrėmė.

Tepraėjus kelioms dešimtims sekundžių dar kartą buvo paskirtas baudinys į „Osasuna“ vartus, bet 30-metis italų vartininkas perkando ir Thomaso bandymą.

Per 32 turus vos 17 taškų surinkusi ir 73 įvarčius praleidusi „Osasuna“ yra absoliuti lygos autsaiderė. „Atletico“ šią komandą įveikė dviejų Y.Carrasco (30 ir 47 min.) ir Filipe Luiso (61 min.) įvarčių dėka.

Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius