„Premier“ lygoje – „Man Utd“ krachas Votforde ir solidus S.Gerrardo debiutas

12-ajame Anglijos „Premier“ lygos ture šeštadienį lijo įvarčiais. Net keturis jų į savo vartus prasileido „Manchester United“ klubas, svečiuose beviltiškai 1:4 sušaudytas „Watford“ futbolininkų.
Cristiano Ronaldo ir Bruno Fernandesas
Cristiano Ronaldo ir Bruno Fernandesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Krizę jau ilgą laiką išgyvenantys „raudonieji velniai“ vietiniame fronte pralaimėjo jau ketvirtą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes.

Ole Gunnaro Solskjaerio kariauną mačo pradžioje dar gelbėjo Davidas De Gea, atrėmęs net du Ismailos Sarro baudinius. Tiesa, šioje situacijoje rungtynių arbitras šeimininkų saugui leido pakartoti smūgį nuo 11 metrų žymės, tačiau ir antruoju bandymu pastarasis nepasižymėjo.

Aikštėje visiškai dominavusios „širšės“ galiausiai pasiekė savo – 28-ąją minutę pasižymėjo Joshua Kingas, o 44-ąją minutę puiku smūgiu reabilitavosi minėtasis I.Sarras.

Viltį pakovoti bent dėl taško svečiams sugrąžino po pertraukos į aikštę žengęs Donny van de Beekas (50 min.), tačiau 69-ąją minutę savo komandą galutinai sužlugdė Harry Maguire'as.

Gynėjas turėjo geltoną kortelę, tačiau be jokių ceremonijų „pervažiavo“ oponentui per kojas ir netrukus buvo išvarytas iš aikštės.

„Watford“ pergalę įtvirtino jau per pridėtą teisėjo laiką – mušė Joao Pedro (90+2 min.) ir Emmanuelis Dennisas (90+6 min.).

„Man Utd“ su 17 taškų yra septinti, o jų varžovai su 13 taškų pakilo į 16-tąją poziciją.

Prie Birmingamo „Aston Villa“ vairo stojusi „Liverpool“ legenda Stevenas Gerrardas debiutavo pergalingai.

Jo vadovaujama ekipa namuose 2:0 susitvarkė su „Brighton“ vienuolike ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Stevenas Gerrardas

Nugalėtojams įvarčius pelnė Ollie Watkinsas (84 min.) ir Tyrone'as Mingsas (89 min.).