Prieš žaidėjus ant kelių klaupęsis Mindaugas Čepas: „Žemai jums lenkiuosi“

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai padarė tai, kas jau atrodė neįmanoma – panaikino trijų įvarčių deficitą ir 4:3 palaužė Kauno „Stumbro“ ekipą. Po nuostabios pergalės Mindaugas Čepas neslėpė emocijų nei rūbinėje, nei komentuodamas susitikimą.
Mindaugas Čepas
Mindaugas Čepas / E.Kniežausko nuotr

„Žemai jums lenkiuosi“, – priešais savo auklėtinius rūbinėje ant kelių klaupėsi M.Čepas.

Po trenerio pasisakymo futbolininkai skandavo: „Žalia-balta, žalia balta! Hey! Hey!“.

„Stumbras“ į priekį šovė pačioje mačo pradžioje, kai per pirmas aštuonias minutes sumušė tris įvarčius, bet vėliau „Kauno Žalgiris“ ėmė vytis, o galiausiai ir aplenkė varžovus miesto derbyje.

„Atėjusiems žmonėms į stadioną tai buvo fantastinės rungtynės: daug emocijų, daug įvarčių. Bet treneriams ant suolo tai yra kažkas neįtikėtino.

Pasakysiu taip: jei žmogus nukritęs keliasi, tai ne fizika, tai – charakteris. Komanda po pirmo kėlinio turėjo pasirinkimą nuleisti rankas ir užbaigti rungtynes arba parodyti, ką turi tarp kojų.

Jie patys įvarė save į tokią situaciją ir patys iš jos išėjo. Sveikinu vyrus su pergale. Einam toliau“, – kalbėjo M.Čepas.

Po pergalės „Kauno Žalgiris“ turi 22 taškus ir užima trečiąją vietą A lygoje. Antroje vietoje esantis Vilniaus „Žalgiris“ yra surinkęs 25 taškus.