Fantastiškas Kauno derbis: trimis įvarčiais pirmavęs „Stumbras“ sugebėjo pralaimėti

Fantastišką septynių įvarčių trilerį futbolo gerbėjams trečiadienio vakarą padovanojo Kauno derbis. A lygos 12-ojo turo rungtynėse Kauno „Stumbras“ pirmavo 3:0, bet galiausiai praleido keturis įvarčius ir pralaimėjo „Kauno Žalgiriui“ 3:4.
A lygos rungtynės: Kauno „Žalgiris“ - Kauno „Stumbras“
A lygos rungtynės: Kauno „Žalgiris“ - Kauno „Stumbras“ / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

5 ir 8 minutėmis „Stumbro“ gretose pasižymėjo Lucasas Villela, o dar tarp šių įvarčių įmušti sugebėjo ir Levanas Mačarašvilis.

Visgi toks ledinis dušas žalgiriečių iš vėžių neįmušė.

31-ąją minutę Danielis Romanovskis rezultatą sušvelnino, o po pertraukos Pijus Širvys (58 min.), Rokas Krušnauskas (73 min.) ir Joao Figueiredo (83 min.) sugebėjo sukurti stebuklą.

Po pergalės „Kauno Žalgiris“ turi 22 taškus ir užtikrintai žengia trečias.

„Stumbras“ nelaimėjo penktą mačą iš eilės ir su 15 taškų yra penktoje vietoje.