Salės futbolo Čempionų lygoje – karčios „Barcelonos“ pamokos Lietuvos čempionams

Lietuvos salės futbolo čempionas „Kauno Žalgiris“ penktadienį baigė savo pasirodymą UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo kovose. Kauniečiai rezultatu 1:7 (1:3) pralaimėjo „Barcelona“ ekipai ir grupėje užėmė paskutinę vietą.
Salės futbolo Čempionų lyga: „Kauno Žalgiris“ – „Barcelona“
Salės futbolo Čempionų lyga: „Kauno Žalgiris“ – „Barcelona“ / E.Šemioto nuotr.

Dvikovą žalgiriečiai pradėjo labai gerai ir jau po poros minučių išsiveržė į priekį – po puikios atakos įvartį pelnė Bolo.

Po šios situacijos Kauno komanda turėjo dar keletą itin pavojingų išėjimų prie varžovų vartų, tačiau progomis pasinaudoti nesugebėjo ir patys padarė keletą grubių klaidų.

Vien pirmojo kėlinio metu varžovai skaudžiai baudė už klaidas ir pelnė tris įvarčius – du kartus pasižymėjo Sergio Lozano, vieną įvartį pelnė Andre Coelho.

Po pertraukos „Barcelona“ smogė žaibiškai – sužaidus vos 8 sekundes įvarčiu pasižymėjo Matheusas, kuris vėliau pridėjo ir antrą savo įvartį.

Per likusį rungtynių laiką savo trečią įvartį pelnė S.Lozano, įvarčių sąskaitą atsidarė Carlosas Ortizas.

Galiausiai, savų progų neišnaudoję kauniečiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 1:7.