Šešių įvarčių vakarėlyje Brentforde šeimininkai atsilaikė prieš „Liverpool“

Anglijos „Premier“ lygos naujokai „Brentford“ futbolininkai ir toliau nepaiso autoritetų. 7-ojo turo rungtynėse namuose jie išplėšė lygiąsias prieš „Liverpool“ – 3:3.
„Brentford“ futbolininkai
„Brentford“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergales prieš Londono „Arsenal“ ir „Wolverhampton Wanderers“ jau iškovoję „Premier“ lygos naujokai perspėjamąjį signalą elitiniam varžovui iš Liverpulio pasiuntė jau per pirmą rungtynių pusvalandį – 27 min. pasižymėjo Ethanas Pinnockas.

Tiesa, likusi kėlinio dalis šiam gynėjui ir visai ekipai susiklostė nesėkmingai.

Jau 31 min. Diogo Jota rezultatą išlygino, o kėliniui artėjant į pabaigą traumą patyrė ir rungtynių tęsti nebegalėjo minėtasis E.Pinnockas.

Po pertraukos M.Salahas 54 min. svečius pirmą kartą išvedė į priekį, tačiau „Brentford“ vienuolikė pademonstravo tvirtą stuburą, o susitikimo pabaiga virto tikra drama.

63 min. Vitaly Janeltas rezultatą išlygino, tačiau šeimininkams oponentus ir vėl netrukus teko vytis, mat po keturių minučių pasižymėjo Curtisas Jonesas.

Visgi paskutinį žodį šiame mače tarė „Brentford“ ir būtent po keitimo aikštėje pasirodęs Yoane Wissa, pelnęs šeštąjį rungtynių įvartį 82 min.

„Liverpool“ išlieka vieninteliu klubu Anglijoje, šiame „Premier“ lygos sezone dar nepatyrusiu pralaimėjimo. Jurgeno Kloppo auklėtiniai su 14 taškų yra pirmi.

Maloniai sezono starte stebinantys „Brentford“ futbolininkai savo kraityje turi 9 taškus ir užima 9 poziciją.