Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

Stipriai banguojančios „Borussia“ talentas įsirašė į Bundeslygos istorijos metraščius

Dortmundo „Borussia“ klubo megatalentas Youssoufa Moukoko tapo Bundeslygos rekordininku, tačiau ypatingas vakaras 16-mečiui jaunuoliui kiek apkarto po dar vieno nesėkmingo ekipos pasirodymo.
Youssoufa Moukoko
Youssoufa Moukoko / „Scanpix“ nuotr.

Bundeslygos vicečempionė penktadienio vakarą svečiuose 1:2 nusileido Berlyno „Hertha“ klubui ir pratęsė labai banguojantį pasirodymą šių metų čempionate.

Per pastarąsias šešerias rungtynes „Borussia“ pralaimėjo net keturis sykius. Įdomu tai, kad pralaimėjimai yra patiriami kas antrame Bundeslygos ture.

Visgi vienam vaikinui, penktadienio vakarą apsivilkusiam juodai geltonus marškinėlius, šios rungtynės turėtų įsiminti dar ilgam.

16-metis Youssoufa Moukoko antrajame kėlinyje išlygino rezultatą, o pirmą kartą Bundeslygoje pasižymėjęs puolėjas tapo jauniausiu futbolininku lygos istorijoje, įmušusiu įvartį.

Iki šio susitikimo rekordas priklausė Lėverkūzeno „Bayer“ talentui Florianui Wirtzui, kuris prieš pusmetį savo pirmą tikslų smūgį sumedžiojo būdamas 17 metų ir 34 dienų amžiaus.

Y.Moukoko šį pasiekimą pralenkė gana ženkliai – būdamas 16 metų ir 28 dienų amžiaus.

Vokietijos futbolo sensacija anksčiau užfiksavo dar keletą rekordų: tapo jauniausiu debiutantu Bundeslygos ir UEFA Čempionų lygos istorijoje.

Berlyno ekipai įvarčius pelnė Taiwo Awoniyi (57 min.) ir Marvinas Friedrichas (78 min.).

„Hertha“ su 13 taškų rikiuojasi 12-oje pozicijoje, o „Borussia“ (22 tšk.) – ketvirta.