Sulauks pažįstamų svečių: „Sūduva“ vėl mes iššūkį Izraelio čempionams

Talino „Flora“ barjerą po baudinių serijos perkopusi Marijampolės „Sūduva“ kitame UEFA Čempionų lygos atrankos etape sutiks gerai pažįstamą varžovą – pernai jau įveiktą Tel Avivo „Maccabi“ klubą.
Čempionų lyga: Talino „Flora“ – Marijampolės „Sūduva“
Čempionų lyga: Talino „Flora“ – Marijampolės „Sūduva“ / Sauliaus Čirbos nuotr.

Izraelio čempionai taip pat trečiadienio vakarą vykusiose pirmojo etapo rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Latvijos čempionę „FC Riga“.

Abu įvarčius „Maccabi“ pelnė nuo 11 m žymos – 58 ir 88 minutėmis pasižymėjo Nickas Blackmanas.

Praėjusių metų rugpjūtį Marijampolės ir Tel Avivo ekipos į tarpusavio akistatą stojo UEFA Europos lygos trečiajame atrankos etape.

„Sūduva“ abu mačus laimėjo identiškais rezultatais – 2:1. Tiek Izraelyje, tiek namuose suvalkiečiai net turėjo dviejų įvarčių pranašumą, bet varžovai abusyk sušvelnino skirtumą paskutinėmis minutėmis.

Šįkart poros nugalėtojas paaiškės vieneriose rungtynėse – jos rugpjūčio 25 arba 26 dieną vyks Marijampolėje. Mačo vieta paaiškėjo ištraukus burtus, tačiau „Sūduvos“ negalės palaikyti sirgaliai – visos UEFA Čempionų ir Europos lygų atrankos kovos yra vykdomos tuščiuose stadionuose.

„Maccabi“ praėjusiame sezone antrą kartą iš eilės tapo šalies čempionu – artimiausius varžovus Tel Avivo ekipa pranoko net 14 taškų skirtumu. Iš viso Izraelio čempionais geltonai-mėlyni yra tapęs net 23 kartus.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti