Tautų lygoje – E.Haalando įvarčiai ir portugalų nesėkmė Šveicarijoje

UEFA Tautų lygoje sekmadienio vakarą sužaisti dar devyni susitikimai, kuriuose užfiksuota ir netikėtų rezultatų.
Erlingas Brautas Haalandas
Erlingas Brautas Haalandas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pajėgiausiame A divizione pirmą pralaimėjimą patyrė Portugalijos futbolininkai, kurie svečiuose 0:1 nusileido Šveicarijai, kuriai tai buvo pirmoji pergalė šių metų Tautų lygoje.

Vienintelis rungtynių įvartis krito vos joms prasidėjus – 56-ą mačo sekundę galva kamuolį į vartus nukreipė Haris Seferovičius.

Portugalai šiame susitikime vertėsi be ryškiausios žvaigždės Cristiano Ronaldo – „Manchester United“ puolėjas gavo poilsio.

Kitose A diviziono rungtynėse Ispanija namuose 2:0 įveikė Čekiją.

Po įvartį Malagoje rungtyniavusiems ispanams įmušė Carlosas Soleras (24 min.) ir Pablo Sarabia (75 min.).

Šios keturios komandos rungtyniauja vienoje A2 grupėje, kurioje po keturių turų pirmauja Ispanija, o antra žengia Portugalija.

Standings provided by SofaScore LiveScore

B divizione įvarčiais prapliupo Norvegijos futbolo žvaigždė Erlingas Haalandas.

„Manchester City“ naujokas pasižymėjo dukart, o jo atstovaujama komanda 3:2 įveikė kaimynę Švediją.

E.Haalandas 10-ą minutę išlindo prieš gynėją ir pasižymėjo mušdamas galva, o 54-ą realizavo baudinį po švedų vartininko Robino Olseno pražangos baudos aikštelėje.

Švedai buvo sušvelninę skirtumą, kai 62-ą minutę pasižymėjo Emilis Forsbergas, bet norvegai vėl atstatė persvarą 77 min., kai įvartį pelnė Alexanderis Sorlothas.

Paskutinį rungtynių įvartį jau per pridėtą laiką pelnė švedas Viktoras Gyokeresas, bet jis mačo baigties jau nepakeitė.

Kitose B diviziono rungtynėse Slovėnija ir Serbija sužaidė taikiai 2:2.

Šioje grupėje įtikinamai su 10 taškų pirmauja Norvegija, jai įkandin bando sekti 7 taškus turinti Serbija.