Vilnius nusidažė žalia ir balta: „Žalgiris“ pažemino „Riterius“

Vilniaus „Žalgiris“ principiniame miesto derbyje pasiekė saldų revanšą ir net 7:0 sutrypė „Riterius“.
Vilniaus derbis: „Riteriai“ – „Žalgiris“
Vilniaus derbis: „Riteriai“ – „Žalgiris“ / nuotr. Sauliaus Čirbos

Tai buvo rungtynės be prošvaisčių „Riterių“ komandai, kuri pirmąją tarpusavio dvikovą laimėjo 1:0.

„Žalgirio“ vakarėlis LFF stadione prasidėjo jau 14-ąją minutę, kai po Francio Kyeremeh perdavimo įvartį pelnė Liviu Antalis nesuklydo.

Po dar vieno F.Kyeremeh perdavimo 34-ąją minutę smūgiu iš arti antrą žalgiriečių įvartį pelnė Richlordas Enninas.

Prieš pat pertrauką į „Riterių“ vartus krito ir dar du kamuoliai: 42-ąją minutę po kampinio galva mušė Ivanas Tatomirovičius, o 45-ąją minutę dar kartą pasižymėjo R.Enninas.

Mindaugui Čepui įkvėpti savo auklėtinių nepavyko ir per pauzę tarp kėlinių.

Prieš tai komandos draugams perdavimus dalinęs F.Kyeremeh pats pelnė įvartį 55-ąją minutę, o 67-ąją minutę „Žalgirio“ kapitonas Saulius Mikoliūnas tiksliu smūgiu kaire koja šeštą kartą nuginklavo Tadą Simaitį.

Tašką padėjo antrąjį savo ir septintąjį komandos įvartį pelnęs vidurio gynėjas I.Tatomirovičius.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius