2010 11 29

Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė pasaulio standartinių šokių čempionate – aštunti

Veclaro mieste (Vokietija) vykusiame pasaulio standartinių šokių čempionate Lietuvos garbę gynė dvi poros. Geriau sekėsi Donatui Vėželiui ir Linai Chatkevičiūtei – Lietuvos čempionai, Kauno sportinių šokių klubo „Sūkurys“ šokėjai užėmė 8-ą vietą.
Šįkart projekto dalyviams teko pristatyti skirtingų profesijų atstovus. Magija ir burtai nepadėjo J.Jurevičiui ir V.Kunauskaitei – pora turėjo atsisveikinti su projektu.
Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Lietuvos vicečempionai, Vilniaus sportinių šokių klubo „Dileksa“ atstovai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva liko 18-i, praneša Lietuvos sportinių šokių federacija.

Iš viso pasaulio čempionate dalyvavo 79 šokėjų poros iš 42 valstybių.

Pasaulio čempionatą laimėjo Vokietijos sportininkai Benedetto Ferruggia ir Claudia Kohler. Sidabro medaliais pasipuošė Danijos atstovai Emanuelis Valeri ir Tania Kehlet, o bronza atiteko dar vieniems  varžybų šeimininkams vokiečiams Simone Segatori ir Annete Sudol.

Tarptautinės sportinių šokių federacijos sudaromoje pasaulio standartinių sportinių šokių reitingo lentelėje D.Vėželis ir L.Chatkevičiūtė yra atitinkamai 11-oje, V.Lacitis ir V.Golodneva – 74-oje vietose.