TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2015 09 07

Ievai Serapinaitei ir Jutinui Kinderiui – tarptautinio turnyro bronza!

Tradiciniame tarptautiniame šiuolaikinės penkiakovės mišrių estafečių turnyre Maskvoje Ieva Serapinaitė ir Justinas Kinderis užėmė trečiąją vietą.
Ieva Serapinaitė ir Justinas Kinderis
Ieva Serapinaitė ir Justinas Kinderis / Organizatorių nuotr.

Po 4 rungčių Lietuvos sportininkai buvo antri - juos 2 sekundėmis lenkė tik vokiečiai Janine Kohlmann ir Fabianas Liebigas. Vis dėlto kombinuotjo bėgimo ir šaudymo rungtyje geriausiai pasirodė rusai Olga Churaskina ir Ilja Frolovas, kurie startavo nuo lyderių atsilikę 18 sek.

Būtent pastaroji pora, iš viso varžybose surinkusi 1456 taškus, ir tapo čempione. Antri liko vokiečiai (1449), o treti - lietuviai (1435). Ketvirtojoje vietoje likusią kitą Rusijos porą (Ana Buriak ir Jegoras Pučkarevskis) mūsiškiai finiše aplenkė 9 sek.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti