Justinas Kinderis

Visos temos
Justinas Kinderis „Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Justinas Kinderis

Justinas Kinderis – Lietuvos penkiakovininkas. 2010 m. iškovojo Kinijoje vykstančių 50-ųjų planetos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių asmeninių varžybų bronzos medalį.

Justinas Kinderis, Andrejus Zadneprovskis ir Laura Asadauskaitė

Šalies sporto „Aukso žąsis“ vėl keis taisykles: „Dar nespėjome žirgų išbraukti...“

J. Kinderis

Darbą ŠMSM pradeda viceministrė A.Zedelytė-Kaminskė ir ministro patarėjas sportui J.Kinderis

Gintautas Jakštas

G.Jakštas stiprina sporto politikos komandą: jungiasi A.Zedelytė-Kaminskė ir olimpietis J.Kinderis

Justinas Kinderis penkiakovės rungtyse / Kipro Štreimikio nuotr.

Penkiakovė pravėrė duris rusams: tikslas – nebūti išmestiems iš olimpinio balno?

Jurijus Moskvičiovas

„Už viso gyvenimo nuopelnus“ apdovanotas J.Moskvičiovas: „Man nuskilo kaip niekad“

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė iškovojo sidabrą Tokijo olimpinėse žaidynėse. Gintarė Venčkauskaitė užėmė 7 vietą.

Kas nutiko? Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate – be lyderių ir aukštų vietų