2015 06 14

Svajonė atidedama kitam kartui: rankininkai nepasipriešino baltarusiams

Pergalės dviejų įvarčių skirtumu – tiek reikėjo Lietuvos rankininkams, norėjusiems po 18 metų pertraukos patekti į Europos čempionatą. Paskutinėse antros grupės rungtynėse lietuviai 24:31 pralaimėjo baltarusiams bei svajonę turės atidėti dar bent dvejiems metams.
Benas Petreikis
Benas Petreikis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Baltarusijos komandos pranašumas atsiskleidė jau pirmame kėlinyje – jį mūsiškiai pralaimėjo 10:15. Antroje rungtynių pusėje minčių apie pergalę buvo dar mažiau, kadangi namie žaidę baltarusiai vis didino pranašumą (įsibėgėjus antram kėliniui – 13:20).

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė po šešis įvarčius pelnę Benas Petreikis ir Jonas Truchanovičius. Gintaras Cibulskis pridėjo keturis, Mindaugas Urbonas, Skirmantas Plėta bei Mindaugas Dumčius po du, o Vaidas Trainavičius ir Gerdas Babarskas – vieną.

Aiktės šeimininkų komandoje išsiskyrė Borisas Puchovskis (aštuoni įvarčiai), Dmitrijus Nikulenkovas, Maksimas Baranovas bei Artiomas Karalekas (visi po keturis).

Iškovoję vieną pergalę bei patyrė penkis pralaimėjimus lietuviai antroje atrankos grupėje neaplenkė nė vienos komandos. Kelialapį į Europos čempionatą iškovojo danai, o antros vietos laimėtojai paaiškės sekmadienį vakare, pasibaigus Bosnijos ir Hercegovinos bei Danijos susitikimui.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas