Paaiškėjo, kokią sumą susižėrė kinę patiesusi Rožė Namajunas

Vienu kojos kirčiu pasaulio čempionę patiesusi Rožė Namajunas už pergalingai pasibaigusią kovą „UFC 261“ renginyje susižėrė nemenką sumelę.
Rose Namajunas
Rose Namajunas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvių kilmės kovotoja naktį iš šeštadienio į sekmadienį Džeksonvilyje (JAV) jau 78-ąją kovos sekundę spyriu į smakrą „strawweight“ kategorijos čempionei Zhang Weili pasiekė pergalę ir susigrąžino čempionės diržą.

Vieną įspūdingiausių karjeros pergalių iškovojusi 28-erių kovotoja atsiriekė nemenką premiją.

Neoficialiais duomenimis, R.Namajunas vien už pasirodymą „UFC 261“ turnyre teko 150 tūkst. JAV dolerių, o dar didesnę sumą jį susižėrė laimėjusi.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Rose Namajunas įveikė Zhang Weili ir iškovojo pasaulio čempionės diržą.

100 tūkst. dolerių savo lietuviška kilme besididžiuojančiai Rožei teko už pergalę, 50 tūkst. – už geriausią nakties pasirodymą ir dar 10 tūkst. už sutartyje su rėmėjais numatytas premijas už pergales.

Tai reiškia, kad iš viso kovotoja už 78 sekundes trukusią kovą gavo 310 tūkst. dolerių.

Ankstesnis R.Namajunas pajamų rekordas už vieną kovą buvo 240 tūkst. dolerių. Tiek iš Lietuvos kilusi amerikietė gavo už antrąją kovą su lenke Joanna Jedrzejczyk.

Įdomu tai, kad nepaisant pergalės, R.Namajunas gavo menkesnę sumą už Zh.Weili, kurią patiesė jau antrąją kovos minutę.

Kinė vien už pasirodymą „UFC 261“ renginyje gavo 350 tūkst. dolerių, o iš viso jos gauta suma siekė 380 tūkst.

Pačią didžiausią sumą iš „UFC 261“ dalyvių gavo pagrindinę kovą laimėjęs Kamaru Usmanas – jam atiteko 1,5 mln. JAV dolerių.