2016 10 01

20-metis Karenas Kachanovas pateko į savo pirmąjį ATP finalą karjeroje

Vienas perspektyviausių pasaulio tenisininkų Karenas Kachanovas „Chengdu Open“ pusfinalyje nugalėjo Viktorą Troickį ir sekmadienį turės galimybę iškovoti savo pirmąjį karjeros titulą. 20-metis rusas serbą nugalėjo rezultatu 6:3, 7:5, o finale susitiks su Alberto Ramosu.
Karenas Kachanovas
Karenas Kachanovas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šiemet savo pirmuosius ATP titulus iškovojo ir dar keli itin perspektyvūs pasaulio tenisininkai. Marselyje ir Atlantoje triumfavo Nickas Kyrgiosas, o Alexanderis Zverevas iškovojo titulą Sankt Peterburge. Finaluose taip pat rungtyniavo Tayloras Fritzas ir Borna Čoričius.

20-metis K.Kachanovas pakeliui link finalo nugalėjo tris skirstymą turinčius tenisininkus: V.Troickį, Joao Sousą ir Feliciano Lopezą.

Šiame mače jis laimėjo 83 proc. savo pirmųjų padavimų, atliko 9 neliečiamus kirčius ir tris kartus palaužė varžovą.

Finale 101 vietą pasaulio reitinge užimantis rusas susitiks su A.Ramosu. Ispanas po tris valandas trukusios kovos nugalėjo trečiąjį pagal skirstymą Grigorą Dimitrovą 7:6 (8:6), 1:6, 7:6 (7:3).

Už patekimą į finalą tenisininkai gaus 78 tūkst. JAV dolerių pinigines premijas bei 150 ATP reitingo taškų.